איזה ביטוח עושים כשמתכננים חופשת אקסטרים

20.04.2017 //

חופשת אקסטרים

אין כמו חופשת אקסטרים כדי לנקות את הראש ולהזרים את האדרנלין בגוף. לא חשוב אם אתם יוצאים לחופשת סקי, חופשת סנובורד או אפילו טיפוס על צוקים, בכל אחד מהמקרים האלו חשוב לדאוג לביטוח מתאים. לעומת סתם טיול של כמה ימים באירופה, חופשת אקסטרים היא חופשה בעלת סיכוי גבוה לפציעות. כל אחד יכול ליפול לא טוב, לנקוע את הקרסול או אפילו לשבור את הרגל. לכן חשוב להיערך למקרים האלו מראש ולדאוג לביטוח שמכסה את כל הסיכונים הכרוכים בחופשה שלכם. מעבר לכך, מי שיש לו ציוד סקי יודע עד כמה הציוד הזה יקר, ולכן חשוב לבטח גם אותו לכל מקרה. לעומת כיסוי ביטוחי רגיל, הכיסוי הביטוחי שנדרש לצורך חופשות סקי הוא שונה ואמור לכסות הרבה יותר פרמטרים. לכן חשוב לרכוש אך ורק ביטוח מתאים, כדי שבמקרה הצורך לא תישארו אובדי עצות.

רוצים קצת אקסטרים? כנסו למידע על חבילות סקי בואל טורנס…

כיצד למצוא את הביטוח המתאים לצורך חופשת אקסטרים?

קודם כל, חשוב לבצע את הביטוח אצל איש מקצוע שמתמחה בתחום האקסטרים וידע להתאים לכם את הביטוח האידיאלי עבורכם. חשוב לבדוק מה בדיוק הפוליסה מכסה, באילו מקרים ועד לאיזה סכום כספי. תבדקו תמיד מהי ההשתתפות העצמית הנדרשת מכם והאם בכלל הפוליסה מתאימה למצב הבריאותי שלכם. שימו לב שלא כל הפוליסות מכסות מצב של שבירת שיניים למשל, אשר התרחשה עקב נפילה לא טובה. כמו כן, חשוב לבדוק האם הפוליסה מכסה מצב שבו נפצעתם או חליתם לפני החופשה ולכן תאלצו לבטל אותה. ישנן פוליסות המכסות מקרים מסוג זה שקורים 30 יום לפני הנסיעה, ואילו פוליסות אחרות מכסות עד 60 יום לפני הנסיעה. נקודה חשובה נוספת היא הגעת הציוד שלכם באיחור, דבר שיגרור השכרת ציוד במקום והוצאות מיותרות. חלק מהפוליסות מכסות מצבים אלו באופן מלא, ואילו עם פוליסות אחרות תאלצו לצעוק ולהתעצבן ולשלוח חשבוניות רק כשכבר תגיעו לארץ.

לסיכום, כל מי שמתכנן לצאת לחופשת אקסטרים, נוהג לרוב לתכנן את החופשה מראש, לדאוג ללבוש וציוד מתאים ולעיין בכל המלונות והאטרקציות הקימות באזור. חשוב להשקיע את הזמן הדרוש למציאת פוליסת ביטוח שתכסה אתכם לחלוטין ותשאיר אתכם עם ראש שקט לאורך החופשה. הקדישו את הזמן לבדיקה מעמיקה של סעיפי הפוליסה, על מנת לא להתאכזב בהמשך.

אולי יעניין אתכם – חופשת סקי למתחילים

מנקודה לנקודה, מחוף אחד לשני, בחיפוש מתמיד אחרי תנאים אופטימלים ומחיר אטרקטיבי ללקוחות שלנו. במשך השנים למדנו איך אפשר קצת אחרת, איך אפשר להגיע לאותו מקום אבל קצת יותר זול. בחרנו במקבץ יעדים שייתנו מענה מקצועי ברמה עולמית לכל תחום והרכבנו את החבילה כך שזה ייצא הכי משתלם וכמובן כמה שיותר מהנה.

במידה ותרצו לשמוע על מקומות נוספים, רעיונות לטיולים, או שיש נקודה בעולם שאתם ממש רוצים להגיע וחסר לכם קצת מידע. דברו איתנו. נשמח לעזור.

לשיחה עם יועץ

חייגו: 077-8190058 או השאירו מייל

ונחזור אליכם בהקדם

חופשות סקי בואל טורנס
הזמנות ONLINE
דילוג לתוכן